Programy CGM jsou plně kompatibilní s Windows 10

Ambulantní informační systémy společnosti CGM fungují bez omezení i na novém operačním systému Windows 10. Pokud se rozhodnete přejít na tento nový operační systém Microsoftu, postupujte podle doporučeného postupu uvedeného níže.

w10_v.png

Doporučený postup přechodu na Windows 10

  1. Ověřte si kompatibilitu všech periferií připojených k vašemu počítači u jejich dodavatelů (tiskárny, scannery, zdravotnické přístroje, atd).
  2. Proveďte kompletní zálohu ambulantního informačního systému a uložte ji na přenosné mediu.
  3. Vyčleňte si na přechod dostatek času, aby Vám případné komplikace nezasáhly do ordinační doby praxe.
  4. Doporučujeme provést čistou instalaci operačního systému.
  5. Po dokončení instalace operačního systému, postupujte dle návodu nebo si objednejte službu přenesení ambulantního informačního systému za garantovanou cenu 1000,- Kč bez DPH včetně všech modulů a služeb na zákaznické lince nebo u některého z našich regionálních zástupců.
  6. Pokud využíváte službu MEDICAL NET doporučujeme si objednat přenesení ambulantního informačního systému od společnosti CGM. Samostatné přenesení služby MEDICAL NET včetně ověření identity uživatele, je zpoplatněno částkou 800,- Kč bez DPH.

Ambulantní informační systémy společnosti CGM jsou vyvíjeny pro platformu Windows. Z tohoto důvodu zajišťujeme pro své uživatele kompatibilitu i na nových verzích tohoto operačního systému. Po provedených testech můžeme konstatovat, že programy fungují bez omezení i na novém operačním systému Windows 10 a to jak na 32bit, tak i na 64bit verzi.

Při testování funkcionality ambulantních informačních systémů CGM po upgrade na Windows 10, jsme se při práci v tomto novém operačním systému Microsoftu setkali s následujícími komplikacemi. Z tohoto důvodu doporučujeme provést čistou instalaci operačního systému windows 10.

Další informace o upgradu na Windows 10 naleznete přímo na stránkách společnosti Microsoft.

 

Rychlý kontakt

SERVIS

tel.: 246 007 890
Každý všední den od 7:00 do 19:00.

OBCHOD

tel.: 246 007 820
Každý všední den od 8:00 do 14:00.

REGIONÁLNÍ ZÁSTUPCI >

Aktuality

starší aktuality

Často také hledáte