CGM LIFE eSERVICES: službu využívá více než 14 000 pacientů

Naše řešení CGM LIFE eSERVICES využívá po roce od jeho uvedení již přes 14 000 českých pacientů a více než 120 zdravotnických zařízení a lékařů. Mezi zeměmi, kde je toto řešení používáno, je Česká republika v rychlosti nárůstu zapojení lékařů na druhém místě hned za Německem.

dentist_info_v.png

Službou CGM LIFE eSERVICES jsme úspěšně vstoupili do nového segmentu pacientského servisu. Komunikační řešení umožňuje pacientům online objednání, konzultace, zasílání výsledků vyšetření nebo vystavení receptu. Čeští pacienti z toho nejčastěji využívají možnost online objednání se k lékaři na určitou hodinu. Lékař i pacient okamžitě vidí obsazenost jednotlivých termínů. Díky tomu uzpůsobují své časové možnosti a lépe rozvrhují práci. Současně ale roste i obliba a využívání elektronického objednání receptu nebo online konzultací s lékařem.

„Ukazuje se, že pacienti mají zájem na větším zapojení do léčebného procesu, a pokud tu možnost dostanou, určitě ji využijí,“ říká Vladimír Přikryl, generální ředitel CompuGroup Medical ČR. Za situace, kdy se zdravotnictví otevírá novým technologiím a způsobům komunikace, je pro české pacienty elektronická komunikace stále oblíbenější a běžnější typ kontaktu s lékařem.

Data o využívání CGM LIFE eSERVICES také ukazují, že největší zájem o službu projevili lékaři těch odborností, které charakterizuje kontinuální vztah s pacienty, především tedy gynekologové, praktičtí lékaři, dětští lékaři a stomatologové.

„Služba je velmi jednoduchá a přitom variabilní. Dá se přizpůsobit tak, aby vyhovovala požadavkům konkrétního zdravotnického zařízení. Své uplatnění najde i tam, kde lékaře pacient navštěvuje pouze nepravidelně. Mezi lékaři, kteří se rozhodli službu využívat, jsou zastoupeny téměř všechny odbornosti,“ dodává k využití služby mezi českými lékaři šéf marketingu CGM Ivan Dvořák.

Rychlý kontakt

SERVIS

tel.: 246 007 890
Každý všední den od 7:00 do 19:00.

OBCHOD

tel.: 246 007 820
Každý všední den od 8:00 do 16:00.

REGIONÁLNÍ ZÁSTUPCI >

Aktuality

starší aktuality

Často také hledáte