CompuGroup Medical získala certifikaci ISO 20000

CompuGroup Medical ČR (CGM) získala certifikát ISO 20000, který zaručuje kvalitu řízení a poskytování IT služeb. Pokračuje tak ve své strategii poskytovat svým zákazníkům především kvalitní služby i následnou péči a podporu.

dentist_info_v.png

Při vývoji, implementaci i následné podpoře u produktů a služeb CGM pro ambulantní lékaře, nemocnice a specializovaná pracoviště, ale i ve svých unikátních řešeních, jako je zabezpečený systém na výměnu dat MEDICAL NET a pacientské online služby CGM LIFE eSERVICES, se CGM vždy snaží dodržovat nevyšší standardy řízení, aby mohla dodávat svým zákazníkům řešení, která jim usnadní práci a především přinesou okamžitý užitek.

„Získání certifikátu ISO 20000 je pro nás dalším krokem ve strategii naší společnosti v přístupu k zákazníkovi. Certifikát je zárukou, že dodáváme a poskytujeme služby a produkty v kvalitě požadované zákazníkem a zároveň nám umožňuje sledovat a zlepšovat naší vlastní práci,“ říká Petr Šuráň, ředitel divize nemocničních informačních systémů CompuGroup Medical Česká republika.

Mezi výhody certifikace ISO 20000 pro společnosti patří vyšší konkurenceschopnost, snižování nákladů u IT procesů nebo zvyšování jejich efektivity.

Rychlý kontakt

SERVIS

tel.: 246 007 890
Každý všední den od 7:00 do 19:00.

OBCHOD

tel.: 246 007 820
Každý všední den od 8:00 do 16:00.

REGIONÁLNÍ ZÁSTUPCI >

Aktuality

starší aktuality

Často také hledáte