Nová verze CGM LIFE eSERVICES od 12. 8. 2015

Nové, moderní a uživatelsky příjemné prostředí služby CGM LIFE eSERVICES bude plošně aktivováno 12. 8. 2015. Při zachování ovládání přinese vyšší bezpečnost, optimalizaci pro mobilní zařízení a všechny internetové prohlížeče a širší spektrum připomínek návštěv včetně SMS. Součástí přechodu bude i zařazení zapojených lékařů do interaktivní mapy www.cgm-life.cz.

les_a_v.png

Novinky se budou týkat hlavně zobrazení kontaktních údajů. Informace o Vaší ordinaci se objeví hned na úvodní obrazovce, jakmile se pacient přihlásí do CGM LIFE eSERVICES. Pro lékaře znamená nová verze pouze kontrolu profilu ve webovém rozhraní služby. Ovládání v ambulantním informačním systému zůstává stejné. Vyplněním webových stránek v profilu, Vás navíc zařadíme do interaktivní mapy na www.cgm-life.cz, kde Vás budou moci lépe dohledat jak stávající pacienti, tak i noví. Mapu budeme pravidelně aktualizovat. Dojde-li ke změně Vašich kontaktních údajů, je potřeba je opět opravit ve webovém rozhraní služby.


Nová verze CGM LIFE eSERVICE

  • Modernější a uživatelsky příjemné prostředí pro Vaše pacienty
  • Vyšší zabezpečení
  • Optimalizace pro mobilní zařízení a všechny internetové prohlížeče
  • Širší spektrum připomínek návštěv včetně SMS
  • Rychlejší přeobjednání pacientů
  • Snadnější systém online objednávání


Návod, jak aktualizovat kontaktní údaje, naleznete zde.

Pro více informací mohou Vaši pacienti volat zdarma technickou podporu na telefonním čísle 246 007 999. Bližší informace získají také na www.cgm-life.cz.

Rychlý kontakt

SERVIS

tel.: 246 007 890
Každý všední den od 7:00 do 19:00.

OBCHOD

tel.: 246 007 820
Každý všední den od 8:00 do 14:00.

REGIONÁLNÍ ZÁSTUPCI >

Aktuality

starší aktuality

Často také hledáte