Setkání na PRAGODENT 2015

Ve dnech 8. – 10. 10. 2015 jsme se účastnili 23. ročníku stomatologického veletrhu PRAGODENT, který se každoročně koná na Výstavišti Praha Holešovice. Přišla se za námi podívat celá řada zdravotnických profesionálů.

Veletrh pro stomatology, dentální specialisty a studenty zdravotnických oborů má dlouhou tradici. Každoročně se zde prezentují české firmy z oboru. Účastníci mají možnost se podívat na novinky ve vybavení stomatologických ordinací i laboratořích. CompuGroup Medical nemohl chybět. Naše softwarové vybavení je mezi lékaři velmi oblíbené.

Na akci se objevila celá řada našich odborníků na ambulantní informační systémy. Odpovídali na základní i odborné dotazy, týkající se funkcionalit ambulantních informačních systému PC DENT, DENTIST+ a MEDICUS Stomatolog. Díky IT vybavení jsme byli schopni podat pomocnou ruku nejen teoreticky, ale i prostřednictvím praktických ukázek v systému přímo na našem stánku.

Zájem byl také o naši službu CGM LIFE eSERVICES (zaměřeno na komunikaci s pacientem). Protože se podílíme na elektronizaci zdravotnictví v ČR co nejkomplexněji, připravili jsme za podpory strukturálních fondů EU v rámci programu OPVK eLearningové vzdělávací kurzy, které jsme Vám na PRAGODENTu představili.

-red-

 


Rychlý kontakt

SERVIS

tel.: 246 007 890
Každý všední den od 7:00 do 19:00.

OBCHOD

tel.: 246 007 820
Každý všední den od 8:00 do 14:00.

REGIONÁLNÍ ZÁSTUPCI >

Aktuality

starší aktuality

Často také hledáte