Jak koupit

Pokud Vás zaujal náš program a rozhodli jste se pro jeho nákup?

1) Ověřte si HW požadavky
2) Kontaktujte naše obchodní oddělení

Nejrychlejší způsob jak učinit objednávku, je zavolat na naše obchodní oddělení a to na tel. 246 007 820. Zde se Vás ujme některá z našich obchodních asistentek, které jsou Vám v pracovní dny k dispozici od 8. do 16. hodin.

3) Vytvoření a odsouhlasení cenové kalkulace

Na základě upřesnění rozsahu Vaší objednávky Vám bude zpracována cenová kalkulace, kterou Vám případně ještě můžeme poslat na email. Pokud je tato kalkulace z Vaší strany odsouhlasena, požádáme Vás o sdělení Vašich fakturačních údajů a údajů nutných pro Vaši pozdější identifikaci.

4) Zaslání faktury

Fakturační oddělení Vám následně vystaví a pošle fakturu, jejíž součástí jsou také obchodní podmínky. Můžeme Vám také nabídnout čtvrtletní splátkový kalendář a to bez navýšení cen, pouze s manipulačním poplatkem. Náhled splátkového kalendáře je již součástí výše zmiňované kalkulace.

5) Smluvení termínu realizace instalace a zaškolení

Na obchodním oddělení bude se zákazníkem smluven termín realizace instalace a zaškolení. V dohodnutém termínu se k Vám dostaví náš technik, případně náš obchodní zástupce, kterého vybíráme podle dostupnosti regionu. Rozsah této služby je zhruba 3 hodiny a zákazník je během této doby seznámen se všemi potřebnými funkcemi programu. Jsou provedena jak nezbytná nastavení programu, tak specifická nastavení přímo na míru zákazníka.

  • založení zaměstnanců a jejich oprávnění v systému
  • založení pracoviště
  • nastavení jednotlivých zdravotních pojišťoven a způsob komunikace
  • nastavení archivace systému
  • nastavení tiskových výstupů.
  • Zákazník obdrží instalační sadu, která obsahuje instalační médium, manuál, příručky a licenční list, jehož součástí jsou licenční podmínky

Provedení práce potvrdí zákazník podepsáním předávacího protokolu. Instalace a zaškolení není povinnou službou, ale z praxe ji všem zákazníkům doporučujeme. Správné nastavení programu Vám zajistí bezproblémový start
s programem. Pokud se přece jen rozhodnete tuto službu nevyužít, bude Vám po uhrazení faktury doporučenou zásilkou poslána instalační sada.

6) Převod dat z jiného programu do DENTIST+
7) Regionální zástupci

Program také můžete objednat u našich regionálních zástupců, kteří pro Vás vše zajistí.

Rychlý kontakt

SERVIS

tel.: 246 007 890
Každý všední den od 7:00 do 19:00.

OBCHOD

tel.: 246 007 820
Každý všední den od 8:00 do 16:00.

REGIONÁLNÍ ZÁSTUPCI >

Aktuality

starší aktuality

Často také hledáte