O programu DENTIST+

Program je určen pro malé i větší ambulance zubních lékařů, paradontologů a ortodontů. Všichni uživatelé ocení komplexní nabídku funkcí, jednoduchost ovládání, provozní spolehlivost, kvalitní pododávkové služby a zázemí nejsilnějšího dodavatele.

Dentist+ je program určený pro stomatologické ambulance. Umožňuje vedení kompletní zdravotní dokumentace od založení pacienta do evidence, jeho registrace k příslušné zdravotní pojišťovně, přes vykázání zdravotních úkonů se zápisem do dekursu a zakreslení značek v grafickém zubním kříži až po vyúčtování provedené péče zdravotní pojišťovně.

Kromě základního bohatě vybaveného programu dostáváte nástroj, který Vám umožňuje přehledné sledování pohybu financí v ordinacích v podobě statistik za určitá období a jejich tiskových výstupů. Tyto funkce Vám umožňují sledování jak postupného vývoje Vaší ordinace, tak i možnosti dalšího plánování do budoucna. Naše několikaleté zkušenosti s vývojem stomatologického softwaru, který byl několikrát oceněn ČSK, nám umožňují rychlý rozvoj a pochopení problematiky, která Vás v ordinacích každý den čeká. Snažíme se připravit nástroj, který Vám pomůže s efektivním řešením korespondující s častými změnami v legislativě.

Základní charakteristiky programu jsou:

  • Komplexní řešení agendy zubní praxe
  • Bezkonkurenčně snadná a intuitivní obsluha
  • Plně grafický přehledný zubní kříž
  • Provázanost modulů řešících související agendy
  • Možnost spolupráce v počítačové síti
  • Napojení přístrojů a práce s obrazovou dokumentací
  • Možnost kompletní aktualizace prostřednictvím internetu
  • eRecept zdarma součástí softwaru
  • Bezpečná ochrana dat, hierarchická přístupová práva
  • Zázemí největšího dodavatele v Evropě

Ovládání programu:

Je zcela optimalizované jak pro myš tak i klávesnici, program lze tedy ovládat samostaně myší a klávesnicí nebo kombinací těchto dvou zařízení. Ovládání je navrženo tak, jako ve většině standartních aplikacích pro Windows, čili i laik se v našem programu neztratí.

Ocenění pro Dentist+

Dovolte, abychom Vám s potěšením oznámili naše dvojnásobné vítězství na Pragodentu 2006 - zvítězili jsme v soutěži Exponát 2006 plus (v kategorii Služby - hodnoceno odbornou porotou) i v anketě návštěvníků veletrhu Exponát, který mě nejvíce zaujal.

Rychlý kontakt

SERVIS

tel.: 246 007 890
Každý všední den od 7:00 do 19:00.

OBCHOD

tel.: 246 007 820
Každý všední den od 8:00 do 16:00.

REGIONÁLNÍ ZÁSTUPCI >

Aktuality

starší aktuality

Často také hledáte