K informačnímu systému Dentist+ nabízíme oblíbenou službu předplatného uživatelské podpory, díky které se na program můžete vždy spolehnout. V rámci této služby získáte:

včasné a úplné zajištění shody s aktuálními legislativními a metodickými předpisy
pro udržování plně aktualizovaného programu doporučujeme mít v ordinaci stabilní připojení k internetu

dodání nových číselníků a ceníků
výkony, lokality k výkonům, léky, stomatologické výrobky, odbornosti, diagnózy, frekvenční omezení.

zdarma získává nové funkce, o které byl program rozšířen
s každou aktualizací získáváte do programu nové funkce, úpravy nebo rozšíření. Pokud máte počítač připojen k Internetu, sám Vás upozorní na možnosti aktualizace. Další možností jak velmi snadno provést upgrade je pomocí CD media, které Vás celou aktualizací provede.

možnost bezplatně využívat telefonický hot-line
pro dotazy, připomínky a náměty je Vám k dispozici každý pracovní den od 7:00 - 19:00 hodin odborně zaškolený personál. Pokud sedíte u počítače a potřebujete konzultaci, neváhejte zavolat, naši pracovníci jsou Vám připraveni vždy pomoci.

servis formou vzdáleného přístupu
kromě telefonické podpory je možné využít vzdálenou správu, která umožňuje díky Internetu zabezpečené propojení na Váš počítač. Tímto nástrojem lze velmi efektivně a rychle řešit lokální problém přímo na vašem počítači.

operativní servis
několik desítek regionálních obchodních zástupců

zvýhodněné ceny pro další placené služby a nižší vložné na seminářích pro uživatele

Kontakt na telefonní Hotline

Pokud budete potřebovat poradit s ovládáním programu, případně další informace od našich servisních techniků, použijte telefonní číslo 246 007 890 každý všední den od 7:00 do 19:00.

Nebo své dotazy můžete psát na email: dentist@cgm.cz

Naši pracovníci jsou připraveni pomoci Vám řešit každý problém. Opakující se dotazy uživatelů a návody k řešení případných problémů najdete také v rubrice FAQ (Frequently Asked Questions). Hot - line není určen jen pro naše stávající zákazníky. Můžete ho využít i pro jiné dotazy, související s naší nabídkou produktů a služeb. Dotazy na hot - line můžete také zasílat elektronickou poštou. Je to pro Vás levnější, odpovíme Vám v co nejkratším termínu.

Něco Vám v programu chybí nebo máte návrh, jak jeho funkcionalitu vylepšit ? Rádi se Vám ozveme a domluvíme se na dalším postupu. Buďte však trpěliví, námětů vlastních i doporučených máme celou řadu, a máme taky plán, kdy a jak je realizovat, aby z nich měli užitek všichni uživatelé.

Službu uživatelské podpory si ke svému programu objednává více než 98% zákazníků. K dispozici je Vám též síť našich regionálních obchodních a servisních zástupců.


Rychlý kontakt

SERVIS

tel.: 246 007 890
Každý všední den od 7:00 do 19:00.

OBCHOD

tel.: 246 007 820
Každý všední den od 8:00 do 16:00.

REGIONÁLNÍ ZÁSTUPCI >

Aktuality

starší aktuality

Často také hledáte